Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 76 x 61 cm, rámováno, signováno vpravo dole Michalčík. Získáno z rodiny autora. Malíř v Praze. Studoval na české technice v Praze a na ukrajin. akademii v. u. v Praze u prof. Kulce. Autor viz T 2/137.